Já :-)

Děkuji za návštěvu na mých stránkách. Mám radost, že Vás vítr zavál právě sem. Stránky jsou prezentací mé relaxace.

Narodila jsem se  ve znamení střelce a toto znamení mě charakterizuje výstižně. Prošla jsem obdobím háčkování, pletení, vyšívání, drhání a nakonec mě, před několika lety uchvátilo tajemství patchworku.  Ale ani to nebyla konečná. Touha se stále rozvíjet je nepřemožitelná. Oslovily mě různé techniky. 
Několik způsobů šití aplikací a zdobení opravdu čehokoli doplnila záliba v quiltování. Quiltuji volně i podle pravítka. Je to neskutečně uklidňující. Mám ráda okamžiky, kdy pod jehlou vznikají nové příběhy. 
V poslední době jsem šicí mánii obohatila o Bojagi a za objevení této techniky děkuji paní Marielle Huijsmans, která mě naučila způsoby šití tohoto více než dva tisíce let starého korejského umění.
Mojí oblíbenou značkou šicího stroje je Brother. Šicí stroj byl pro mne dlouho velkou neznámou a poprvé jsem k němu zasedla v roce 2019 a tato práce mě pohltila.  Začínala jsem se strojem Veritas po babičce, ale velmi brzy mi nedostačoval zejména při snaze quiltování. 
Ke stroji mám i vyšívací modul a občas relaxuji při tvorbě výšivek. Pracovala jsem v programu PE Design a nyní objevuji software ERA Stitch. 

Tyto stránky jsem spustila jako inspiraci pro další nadšenkyně do šití čehokoli :-)
burelka.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!